Alpine 11 GT Rev. 2 UCACO-AP112-GBB01

• Nízka cena
    • Vzhľadom na svoje rozmery je veľmi málo hlučný
    • Dodáva sa s predaplikovanou chladiacou pastou
    • Nie je veľmi veľký, zmestí sa bez problémov na základnú dosku
    • Nemá problém schladiť aj výkonnejší procesor. Do nejakého veľkého pretaktovania by som sa ale asi nepúšťal.
    • Nedá sa poriadne nainštalovať na dosku, minimálne na socket 775. Rozteč upevňovacích pinov nezodpovedá presne rozteči otvorov na doske. Bez problémov sa dajú uchytiť iba dva piny, tretí sa mi podaril iba po veľkom úsilí a štvrtý sa mi ani napriek veľkej snahe dokonale upevniť nepodaril. Vada je to síce iba jedna, ale absolútne zásadná. Keďže som ho montoval do starého PC a vzhľadom na cenu tohto chladiča asi 5 €, nereklamoval som ho, lebo mi to nestálo za ten stratený čas.
    • Minimálne na socket 775 tento chladič neodporúčam pre nevyhovujúce rozmery. K montáži na iné sockety sa vyjadriť neviem.

Spokojný

Výška
32 mm
Dĺžka
89 mm

Ventilátor Arctic Cooling - Alpine 11 GT rev. 2 Popis produktu Výrobca: ARCTIC Trieda produktu: Chladenie procesoru Typ pasivného chladiaceho bloku: Hliník Šírka chladiča (radiátora): 89 mm Hĺbka pasívneho chladiča: 89 mm Vý

1zákazník odporúča produkt

• Nízka cena