Recenzie Arctic Liquid Freezer 240

Zakúpený v L222

• Lahka montaz
  • Naozaj tiche chladenie
  • Pasta MX-4 v baleni
  • Citelne vykonnejsie chladenie v porovnani so vzduchovym chladenim
  • Vhodne aj na extremnejsie taktovanie
  • 6600k na 4.6 GHz pri 1,35V v zatazi 65 C
  • Vyhodna cena v porovnani s inymi vodnikmi
  • Nic

Overený zákazník Agem Computers s.r.o.

Michal

Pridané: 23. júna 2017

(Upravené 23. júna 2017)

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• V pomere cena / výkon jasný víťaz. Poráža aj 2x drahšiu konkurenciu
  • Tichucky, či už pumpa alebo ventilátory jeden z najbohatších AIO
  • Len dvojročná zaruka

www.gamesite.sk

Pridané: 7. apríla 2017

Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

Od tohto chladiča som neočakával žiadne zázraky, hlavne na základe jeho ceny, hoci značku Arctic poznám a viem, že je na poli chladenia dôveryhodná. O to viac ma výsledky prekvapili, pretože podľa nich je Liquid Freezer 240 jednoducho monštrum na odvádzanie tepla. S cenou pohybujúcou sa okolo 80 eur je už len z hľadiska tepelných výsledkov len veľmi málo konkurencie schopných riešení, nehovoriac o tom, že Liquid Freezer 240 bol aj pod plným zaťažením najtichším chladičom, aký som doposiaľ testoval. Sem-tam mu postrehnuteľne unikla menšia zmena zvukovej frekvencie, ako sa menili otáčky pumpy, ale pri bežnom používaní bol takmer absolútne nehlučný a aj pod záťažou a 30 centimetrov od mojej hlavy nešlo o rušiaci element. Jediných pár chýb sa ukrýva v kvalite prevedenia, menšej vizuálnej príťažlivosti a nižšej kompatibilite s rôznymi skrinkami. Pokiaľ však hľadáte nenápadného pracanta, ktorý sa postará o nízke teploty bez zbytočných hlúpostí za prijateľnú cenu, je Liquid Freezer 240 jednoducho perfektný.

Celá recenzia na www.gamesite.sk