Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

V porovnaní cien u produktu SilentiumPC FERA 2 HE1224 už nie je zaradený žiadny obchod. Odporúčame Vám tieto podobné produkty:

SilentiumPC FERA 2 HE1224 - Špecifikácia

Chladič na procesor SilentiumPC Fera 2 HE1224: Firma SilentiumPC vyrába chladiace systémy pre počítače a priviedla na trh kvalitné chladič procesorov Fera 2 HE1244. Špičkový chladič kombinuje malé rozmery s perfektným chladiacim výkonom. Základom je monoblok, ktorý prilieha na procesor, cez ktorého prechádzajú štyri presne tvarované medené Heat Pipe trubice. Tie efektívne prenášajú teplo do pasívnej časti vyrobené z hliníka. Ventilátor umiestnený na masívnom rebrovanie má priemer 120 mm a je naozaj veľmi tichý, takmer nepočuteľný. Jeho hlučnosť sa pohybuje od 8,9 do 21 dBA, pričom množstvo vzduchu prechádzajúce chladičom dosahuje až 55 CFM. Otáčky sú ovládané PWM reguláciou v rozsahu medzi 500-1400 za minútu. Na základnú dosku sa pripája pomocou čtyřpinového konektora. ...

celá špecifikácia

Recenzie SilentiumPC FERA 2 HE1224

Overený zákazník Alza.sk

Overený zákazník

Pridané: 15. decembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

100%

Odporúča produkt
  • cena
  • výkon
  • montáž

- najlepší produkt za danú cenu

Overený zákazník Alza.sk

Overený zákazník

Pridané: 31. augusta 2015

Zakúpený v Alza.sk

70%

Odporúča produkt
  • Cena
  • Plastový backplate, nekvalitný ventilátor, prívodný káblik zasahoval do ventilátora a blokoval ho, po úprave už funguje.

Za tú cenu sa oplatí. Dobré recenzie.

pc.zoznam.sk

Pridané: 19. augusta 2015

SilentiumPC Fera 2 - za málo peňazí veľa muziky | pc.sk

Prvú extrémne teplu periódu máme pomaly za sebou no pred nami sú ešte najhorúcejšie mesiace roka. Mnohí z vás preto možno začínajú myslieť na dostatočne dimenzované chladenie pre vášho miláčika pričom chcú čo najviac ušetriť. Práve do tejto kategórie s atraktívnou cenou začínajúcou pod 20€ spadá chladič SilentiumPC Fera 2. Zaujme okrem ceny aj výkonom?

Celá recenzia na pc.zoznam.sk
Overený zákazník www.tovarkuvam.sk

Overený zákazník

Pridané: 13. októbra 2014

Zakúpený v www.tovarkuvam.sk

50%

Neodporúča produkt
  • lacny
  • mizerne spravena zakladna, kde odstavaju trubice a hlinikove jadro je zapustene. zaroven tam su znaky po obrabani a to hrube!

..

Overený zákazník www.tovarkuvam.sk

Dudo

Pridané: 6. augusta 2014

Zakúpený v www.tovarkuvam.sk

100%

Odporúča produkt

Kvalita

» Všetky recenzie produktu (6)

Vývoj ceny SilentiumPC FERA 2 HE1224