Recenzie Zalman CNPS5X Performa

Overené recenzie Zalman CNPS5X Performa

www.gamesite.sk

Pridané: 11. októbra 2017

Zalman CNPS5X Performa - Recenzia

Stojí Zalman CNPS5X Performa za to? Záleží čisto na určení. Pri cene začínajúcej pri 15 eurách je toto riešenie určite oveľa lepšie ako základný ventilátor dodávaný s procesormi od Intelu. Bez váhania ho môžeme odporučiť na bežné Pentium procesory alebo aj niektoré i3 a i5 procesory, ktoré nebudú taktované na vyššie rýchlosti, alebo nemajú TDP vyššie ako 95W. Poteší možnosť PWM ovládania rýchlosti ventilátora a takisto absencia hluku pri bežnej prevádzke. Pokiaľ ale máte či rozmýšľate nad taktovaním alebo viacjadrovými procesormi, odporúčame poobhliadnuť sa po výkonnejších modeloch.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

Stocki

Pridané: 20. marca 2015

Zakúpený v Datacomp s.r.o.

• Dostatočný výkon (Chladí mi AMD FX6300 / 95W)
  • Tichý
  • Bezproblémová montáž
  • Pri bežnej práci 1350 otáčok a teplota max 39°
  • Nie je veľmi veľký, v pohode sa zmestil do miniTower (Zalman T2 plus)

Vrelo odporúčam, treba však zabezpečiť dobrý airflow, najmä pri minitower skrinkách nech má čo dýchať =)

frodo_svk

Zakúpený v Alza.sk

• jednoduchá montáž
  • PWM
  • nemožnosť vymeniť ventilátor

ako lacná náhrada za hlučný box je to výborná voľba
síce sa ventilátor nedá vymeniť no na najnižších otáčkach hravo uchladí všetky CPU bez OC a je nepočuteľný

Overený zákazník Alza.sk

Ondrej

Pridané: 2. decembra 2013

Zakúpený v Alza.sk

• Na moju core i5 ako vyšitý
  • Nehučí
  • Super chladí

Za túto cenu nieje o čom rozmýšlať :D

Kubo

Pridané: 16. januára 2013

Zakúpený v Datacomp s.r.o.

• Tichý, výkonný oveľa lepší ako box. chladenie ku AMD Phenom x4 965 3400MHZ takt. na 3900MHZ uchladí ho do 70 stupnov
  • Malo pasty na procesor ( za 22 € som kupil max balenie ZALMAN)

Výborný chladič ktorý výborne chladí. :D Zalman prsote bomba skúsená značka.. mám od nich aj skriňu Zalman z11 PLUS, proste super.. odporúčam !!!