Zalman CNPS5X Performa

chladiče
Určený pre
procesory

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Dostatočný výkon (Chladí mi AMD FX6300 / 95W)
    • Tichý
    • Bezproblémová montáž
    • Pri bežnej práci 1350 otáčok a teplota max 39°
    • Nie je veľmi veľký, v pohode sa zmestil do miniTower (Zalman T2 plus)

Vrelo odporúčam, treba však zabezpečiť dobrý airflow, najmä pri minitower skrinkách nech má čo dýchať =)

• vynikajuci chladic za tu cenu max teplota v zatazi 43 stupne
    • nic

odporucam

• jednoduchá montáž
    • PWM
    • nemožnosť vymeniť ventilátor

ako lacná náhrada za hlučný box je to výborná voľba
    síce sa ventilátor nedá vymeniť no na najnižších otáčkach hravo uchladí všetky CPU bez OC a je nepočuteľný

Druh
chladiče
Určený pre
procesory

Procesorový chladič Zalman CNPS5X PERFORMA poskytuje vysoko efektívne chladenie vďaka medenej základni s tromi tepelnými trubicami a jemným hliníkovým rebrovaním.

Ventilátor s PWM reguláciou a FSB ložiskami je veľmi tichý a má dlhú životnosť.

Je vybavený beznástrojovým inštalačným klipom, vďaka ktorému vám inštalácia zaberie len pár okamihov.

Kompatibilné pätice (sockety):

• Vstupné napätie: 12 V
  • Funkcia: PWM regulácia, Auto Restart
  • Farba: šedá
  • Teplotná stabilita: -40 ° C do +150 ° C

• Stojí Zalman CNPS5X Performa za to? Záleží čisto na určení. Pri cene začínajúcej pri 15 eurách je toto riešenie určite o...

Zobraziť celú recenziu na www.gamesite.sk

• Je to vynikajúci chladič nadčasovej konštrukcie. Všimnite si že vrtuľa chladiča je zapustená do hliníkového skeletu, čo taktiež prispieva jeho veľmi neskutočne veľmi tichého chodu. Mám procesom Athlon 880k na základnej frekvencii 4,0 GHz. Mám ho pretaktovaný na 4,3 GHz a keď som nainštaloval tento chladič namiesto dodávaného, tak mi klesla teplota takmer o 10 stupňov celzia. Predtým mi systém konkrétne Win 7 64 bit sem tak padal, ale s týmto chladičom mi ide počítač nielen výkonne, ale aj 100percentne spoľahlivo. A to nehovorím o hlučnosti. Je prakticky minimálna.
    • Žiadne proti neexistujú. Je to bezchybný chladič.

Tento chladič by som vystavil na piedestál. Pri svojej nie moc veľkej hliníkovej konštrukcii chladí lepšie ako ťažké chladiče.
    A navyše je pomerne lacný. Doporučujem ho každému, kto ma rád dokonalosť. Tento chladič je v podstate dokonalý.

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Dostatočný výkon (Chladí mi AMD FX6300 / 95W)
    • Tichý
    • Bezproblémová montáž
    • Pri bežnej práci 1350 otáčok a teplota max 39°
    • Nie je veľmi veľký, v pohode sa zmestil do miniTower (Zalman T2 plus)

• vynikajuci chladic za tu cenu max teplota v zatazi 43 stupne

ako lacná náhrada za hlučný box je to výborná voľba

• Na moju core i5 ako vyšitý
    • Nehučí
    • Super chladí

Za túto cenu nieje o čom rozmýšlať :D

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Tichý, výkonný oveľa lepší ako box. chladenie ku AMD Phenom x4 965 3400MHZ takt. na 3900MHZ uchladí ho do 70 stupnov
    • Malo pasty na procesor ( za 22 € som kupil max balenie ZALMAN)

Výborný chladič ktorý výborne chladí. :D Zalman prsote bomba skúsená značka.. mám od nich aj skriňu Zalman z11 PLUS, proste super.. odporúčam !!!